myTU mobile banking app and account for kids

myTU internetinė bankininkystė jūsų verslui

myTU verslui

Internetinė bankininkystė ir IBAN sąskaita JŪSŲ verslui

Tvarkykite savo verslo finansus paprastai ir efektyviai naudodamiesi myTU internetine bankininkyste verslui. Pateikite įmonės dokumentus internetu ir atidarykite myTU verslo sąskaitą lengvai ir greitai.

Steps how to open myTU account for your kid

Valdykite visas finansines operacijas

vienu paspaudimu

Leiskite buhalteriui kurti mokėjimus. Gaukite pranešimą kiekvieną kartą, kai mokėjimas yra paruoštas peržiūrai. Tik teisę turintys darbuotojai gali patvirtinti arba atmesti mokėjimą (pvz., CFOs arba Direktorius).

Patogu atlikti

kasdienes finansines operacijas

Išlaidų stebėjimas realiu laiku

Jūsų išlaidos bus automatiškai suskirstytos į kategorijas. Gausite išsamią visų gaunamų bei išleidžiamų pinigų apžvalgą. Išlaidos ir pajamos gali būti filtruojamos pagal sumą, kategoriją ar turinį. Stebėkite savo biudžetą ir pastebėkite galimybes sutaupyti.

Momentiniai pervedimai

Siųskite ir gaukite mokėjimus per kelias sekundes naudodami momentinius SEPA pervedimus.

Lengva apskaita

Buhalteris ir vėl prašo sąskaitos išrašų? Parsisiųskite juos PDF arba CSV formatu. Arba pamirškite šį nuobodų darbą ir suteikite prieigą pačiam buhalteriui peržiūrėti jūsų sąskaitas bei išrašus. Laisvai valdykite buhalterio teises vartotojų nustatymuose. 

Jūsų pinigai yra saugūs

Travel Union turi Europos EMI licenciją, o visi klientų pinigai yra apsaugoti įstatymuose numatyta tvarka. Taip pat mes naudojame vieną saugiausių klientų autorizacijos procedūrų industrijoje, naudojant biometrinius duomenis apsaugotus asimetrinius raktus ir saugų nuotolinį prieigos kodo slaptažodį.

Pagalba klientams

Turite klausimų? Mes esame čia, kad palengvintume jūsų gyvenimą. Parašykite mums žinutę čia ir mes padarysime viską, kad atsakytume tą pačią arba kitą darbo dieną.

Konfigūruojama prieiga

Pridėkite tiek vartotojų prie savo verslo sąskaitos, kiek reikia. Konfigūruokite jų teises ir prieigą individualiai. Pasirinkite, kurie vartotojai galės atlikti mokėjimus, kurie - redaguoti įmonės informaciją, o kurie - tik peržiūrėti sąskaitų likučius ar išrašus. Lengvas valdymas - Jūsų rankose.

tik 5€ / mėnesiui*

Column 1 Column 2
SĄSKAITOS VALDYMAS
TU IBAN verslo sąskaita Nemokamai
Pranešimai el. paštu, sms arba telefone Nemokamai
Papildomi naudotojai (iki 3) Nemokamai
Programėlė mobiliajame telefone Nemokamai
STATISTIKA
Išlaidų sekimas Nemokamai
Sąskaitų faktūrų skenavimas ir laikymas Nemokamai
Transakcijų kategorizavimas Nemokamai
DUOMENŲ EKSPORTAVIMAS
Sąskaitos išrašas Nemokamai
Duomenų eksportas PDF ir CSV formatais Nemokamai

* Šis planas jums tinkamas, jei esate mažos ar vidutinės rizikos verslo klientas **, registruotas bet kurioje ES valstybėje.
** Jei klientas prsikiriamas didesnės rizikos katergorijai, gali būti taikomas prašymo apdorojimo ir papildomas mėnesinis mokestis. Tokiu atveju „Travel Union“ iš anksto informuoja klientą apie šiuos papildomus mokesčius, o besikreipiantysis turi teisę nuspręsti, ar tęsti paraišką, ar ne.