10 € dovanų kišenpinigiams nuo myTU

+ individuali sąskaita ir mokėjimo kortelė vaikui

Atidarykite myTU sąskaitą savo vaikui naudodamiesi mobiliuoju telefonu vos per kelias akimirkas, užsakykite mokėjimo kortelę, o mes pasirūpinsime kišenpinigiais. Su myTU programėle, vaikai jau nuo 7 metų gali saugiai žengti pirmuosius žingsnius į pinigų pasaulį: išmokti juos tinkamai valdyti, atsiskaitinėti, planuoti ir analizuoti. Pasilengvinkite savo šeimos kasdienybę naudodami myTU mobiliąją bankininkystę.

Kaip užregistruoti vaiką ir pasinaudoti myTU kišenpinigių pasiūlymu?

1. ATIDARYKITE sąskaitą savo vaikui visiškai nemokamai.

Jei jau esate myTU klientas, iš savo programėlės užregistruokite vaiką. Jei dar ne, pirmiausia atsidaryti sąskaitą turite sau ir tik tada vaikui. 

Video, kaip atidaryti sąskaitą vaikui

2. VAIKAS TURI PARSISIŲSTI myTU programėlę, susipažinti su sutikimais ir sąlygomis, užregistruoti savo išmanųjį telefoną ir patvirtinti tapatybę.

3. Patikrinus dokumentus, vaikas gaus asmeninę sąskaitą ir iškart galės UŽSISAKYTI mokėjimo kortelę.   

4. Po kortelės užsakymo vienas iš tėvų akimirksniu GAUS PRANEŠIMĄ apie galimybę papildyti vaiko sąskaitą 10 €. 

*Pranešimas bus aktyvus 48h. nuo gavimo, todėl nedelskite jo patvirtinti.

5. SUTIKUS IR PATVIRTINUS, vaiko sąskaita automatiškai pasipildys 10 € myTU (UAB "Travel Union") dovanojamais kišenpinigiais. 

Tiek suaugusių, tiek vaikų sąskaitų atidarymai yra nemokami, netaikomi jokie metiniai ar mėnesiniai sąskaitų mokesčiai. Pagrindinės bankinės funkcijos su myTU mobiliąja bankininkyste yra nemokamos. Mokėjimo kortelės ir jų atsiuntimas taip pat nieko nekainuoja. Nėra užslėptų mokesčių. Visos kainos

Kaip pasilengvinti šeimos kasdienybę

su myTU mobilia bankininkyste?